Last Viewed
Bewaard
MINI Dejonckheere
Oostnieuwkerksesteenweg 132
8800 Roeselare
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 08:30 - 12:00
Za 09:00 - 12:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 13:30 - 18:30
Za 14:00 - 17:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Vrijdag : 8u30 - 12u00 / 13u30 - 18u30

Zaterdag : 9u - 12u / 14u - 17u

Zondag en feestdagen : Gesloten

naverkoop.

Maandag - Donderdag : 7u30 - 12u / 13u - 18u30

Vrijdag : 7u30 - 12u / 13u - 18u

Zaterdag : 8u30 - 12u 

Zondag en feestdagen : Gesloten  

Leen Desmet

Concessiehouder

Leen Desmet
051 22 70 22
Leen.desmet@dejonckheere.group

MINI Ambassadeur

mini ambassadrice

Najomie Maene
051 22 70 22
najomie.maene@dejonckheere.net.mini.be  

concessiehouder bmw mini dejonkcheere

Concessiehouder

Christophe Dejonckheere
051 22 70 22
Christophe.Dejonckheere@dejonckheere.net.bmw.be

concessiehouder bmw mini dejonkcheere

SALES ADVISOR MINI

Thijs Doubbel
051 22 70 22
thijs.doubbel@dejonckheere.net.bmw.be  

 bmw mini dejonckheere

Operationeel Directeur

Jan Hendriks
051 22 70 22
Jan.hendriks@dejonckheere.net.bmw.be

leander lapauw

receptie

Leander Lapauw
051 22 70 22
leander.lapauw@dejonckheere.net.bmw.be